Tuesday, Jul. 25, 2017

Drumul spre victorie

Written By:

|

Thursday, 26 January, 2012

|

Posted In:

|

15 Comments

Drumul spre victorie

Echipa CFR 1907 Cluj va relua cursa spre un nou titlu de campioană a României.
Drumul spre victorie străbate orașe, sate, sate, sate, păduri și păduri defrișate.
Traversează dealuri, munți, câmpii, râuri, gârle, căi ferate, poduri.
Caută luminițe la capătul opus al tunelelor.
Nu ne rămâne decât să urmărim cu atenție CFR-ul și să-l atenționăm dacă se abate de la calea cea bună.
Baftă! Sper să nu ne mai prindă nici măcar radarul.

Share This Article

Related News

Uitarea
Contraatacul de noapte
„Speranţa moare ultima” (citat dintr-un banc al lui Retardilă)

About Author

CJ-07-CFR

[înmatriculat în Cluj-Napoca] Compasiune cititorilor care nu înțeleg textele lui 07 și lui 07, care nu le pricepe comentariile.

(15) Readers Comments

  1. Dantesc
    Thursday, 26 January, 2012 at 19:10

    bafta ! :) si spor in tot ...

  2. Dan
    Thursday, 26 January, 2012 at 19:47

    Mult succes TribunaCFR! Hai CFR!

  3. dan.f
    Thursday, 26 January, 2012 at 20:23

    Cale libera spre titlu!!!

  4. flope
    Thursday, 26 January, 2012 at 22:22

    bravo si mult succes !!!

  5. albusibiu
    Thursday, 26 January, 2012 at 23:27

    Am asteptat cateva luni sa dam drumul site-ului asa ca sa fie pentru toti succes si nicidecum unul succint! :)

  6. caneto
    Friday, 27 January, 2012 at 09:42

    Gata, de-amu' lumea n-o sa mai tina minte data ca ziua de nastere a lui Ceausescu ci ca ziua de nastere a tribunei cfr :)

    • CJ-07-CFR
      Friday, 27 January, 2012 at 11:38

      Cine a fost individul? Aaa... soțul lui tipa aia morbidă în care au tras mai ceva ca Barcelona în Duckadam?

  7. c24
    Friday, 27 January, 2012 at 10:50

    Felicitari pentru initiativa, felicitari pentru realizare. Mult, mult succes.

  8. ZEN_CFR
    Friday, 27 January, 2012 at 11:57

    haide haide hai CFR-ul! Haide Haide CFR, te IUBIM Ale Ale!!!!

  9. albusibiu
    Friday, 27 January, 2012 at 12:24

    Caneto, singura varianta pentru a nu ne suprapune peste ceva nasteri/decese era sa mai asteptam inca vreo luna pana in 29 februarie, nu? :)

  10. hutini marian
    Friday, 27 January, 2012 at 22:55

    Va doresc si eu mult succes cu acest proiect O sa citesc toate articolele cu siguranta FORZA CFR CLUJ! FORZA ARDEALUL! SA CRAPE TOTI MITICII DE CIUDA CAND VOM LUA UN NOU TITLU!!!!!!!!!!!!

  11. Tomy
    Saturday, 28 January, 2012 at 12:55

    bafta Tribunacfr, si hai cfr :D, cu siguranta voi intra des pe site :P

  12. nea_silica
    Saturday, 28 January, 2012 at 20:51

    Bafta CFR si wellcome Tribuna! Va astept cam de multisor... Dar a meritat.

  13. levi02arad
    Tuesday, 31 January, 2012 at 17:30

    Salut baieti!Chiar ati comis-o!Felicitarile mele,de-abia asteptam un site ceferist adevarat!Eu oricum citeam blogurile voastre,dar sa va gasesc pe toti aici,e fantastic!Mai lipseste superman si-n mare gasca e completa.Bafta!

  14. Mihai
    Thursday, 2 February, 2012 at 10:45

    Felicitari pentru lansarea Tribunei. Hai Ardealul! hai CFR!