Sunday, Dec. 4, 2016

fotbalnauții, episodul 2: pregătirea meciului cu Chiajna

Written By:

|

Saturday, 21 April, 2012

|

Posted In:

|

16 Comments

fotbalnauții, episodul 2: pregătirea meciului cu Chiajna

Share This Article

Related News

CFR – CAP (LIVETEXT)
LA MULȚI ANIAO LA TOATĂ LUMEAO!
FC BASEL – CFR CLUJ 1-3 (copy/paste după gsp.ro-ul de mâine)

About Author

admin

(16) Readers Comments

  1. CJ-07-CFR
    Saturday, 21 April, 2012 at 03:34

    Lex, dacă vei continua în halul ăsta o să îngropi campionatul. Rupi abonamente la liga ta, că-i mai spectaculoasă, și om te-ai făcut.

    • cipri1980
      Saturday, 21 April, 2012 at 11:51

      cj-07-cfr.nu cred ce spui tu pt ca domnul cioban apare prea putin(iar pe dimbovita nu ii acceptat asa ceva,MAREA GRESALA A AUTORULUI)iar celalalt domn popcorn este disparut din schema si asta nu da bine la plaiesi(uitate la crimele de la ora 17 de la protv(in acele stiri este cel putin un ninja din iasi care isi bate sau isi taie sotia)deci trebuie sa egaleze cumva vasluiul razboiul mediatic si iti dai seama ca apare la sport. deci TREBUIE sa apara indiscutabil si pe foaia tactica domnul popcorn.multa sanatate

  2. zeidas
    Saturday, 21 April, 2012 at 10:28

    Mai bine nu-l pregatim, e pierdere de vreme si jucam asa cum bine stim, "la plesneala".

  3. un franar vechi
    Saturday, 21 April, 2012 at 11:01

    Lex, te rog sa nu mai divulgi tactica, poate citesc si adversarii articolele tale !

  4. cipri1980
    Saturday, 21 April, 2012 at 11:18

    beton.parca ii tactica de la barcelona cind joaca tiki-taka multumim frumos ca ne spui tactica inainte de meci.asa nu are cum sa mai avem emoti

  5. caneto
    Saturday, 21 April, 2012 at 11:32

    Mi-ar fi placut ca Andone sa iasa la interval si cu exemplificarea grafica a schemei tactice: Nicoara -> Bastos -> plm -> Ronny -> Nicoara -> Ronny -> plm -> Nicoara -> plm -> Bastos -> Piccolo -> Cadu -> Muresan -> Sougou -> gol -> in plm.

  6. vynkler
    Saturday, 21 April, 2012 at 11:45

    Ronica....ha-ha-ha...foarte tare...si veti vedea ca tactica va functionaaa...

  7. Dantesc
    Saturday, 21 April, 2012 at 12:17

    Oare ce zice Ando citind randurile astea ? :))

    • de-a dura lex
      Saturday, 21 April, 2012 at 13:02

      „plm”.

      • Dantesc
        Sunday, 22 April, 2012 at 10:21

        :)) Nu cred ,mai probabil isi schimba strategia de joc

    • CJ-07-CFR
      Saturday, 21 April, 2012 at 14:49

      Fraților, Ando n-are umor! Cică îl scoate pe Muri și-l bagă pe Sare! Păi cum mai iese schema fără Muri? Nu mai sunt sigur că-i bun adus Ando în loc la Costa...

  8. Cata
    Saturday, 21 April, 2012 at 13:02

    Super tare serialul asta :)). Da' sa vedeti ca exact asa o sa si dam gol maine: pasa de la Muresan la Sougou si gol :)

  9. marton
    Saturday, 21 April, 2012 at 17:40

    este distractiv si haios cand citesti un asemenea articol dar pentru mine pare un pic cam deplasat bataia de joc fata de echipa pe care o tinem ca si echipa de suflet

    • de-a dura lex
      Saturday, 21 April, 2012 at 22:40

      Marton, te asigur că nu-i nici urmă de bătaie de joc. Exact la fel cum seria Asterix nu este bătaie de joc la adresa galilor, iar serialul M.A.S.H. nu-i bătaie de joc la adresa militarilor americani. Iertată-mi fie alăturarea mâzgălelilor mele cu aceste respectabile producții, dar scopul este același: întărirea simpatiei pentru cei zugrăviți în aceste povestiri. Mii de scuze dacă nu-mi ating scopul, dar – repet – nu am nici cea mai mică intenție de a-mi bate joc de ai noștri.

    • hutini marian
      Sunday, 22 April, 2012 at 13:27

      macar asa sa ne descretim fruntile, ca de la 7 seara o sa avem doua ore de nervi. oare cu chiajna o sa avem si noi posesie superioara?

  10. caneto
    Sunday, 22 April, 2012 at 10:30

    De-ar urmari baietii si dividiul cu meciul lui Kuban de ieri. Primul gol al lui Traore a fost senzational! http://youtu.be/K7M2-IPnoLQ