Sunday, Dec. 4, 2016

fotbalnauții, episodul 5: interviu cu Sougou

Written By:

|

Tuesday, 1 May, 2012

|

Posted In:

|

18 Comments

fotbalnauții, episodul 5: interviu cu Sougou

Share This Article

Related News

CFR – CAP (LIVETEXT)
LA MULȚI ANIAO LA TOATĂ LUMEAO!
FC BASEL – CFR CLUJ 1-3 (copy/paste după gsp.ro-ul de mâine)

About Author

admin

(18) Readers Comments

  1. stefy1717
    Tuesday, 1 May, 2012 at 17:29

    super interviu!! singura mea intrebare e de la ce post tv sau ziar e reporterul? eu zau ca nu mi-am dat seama...dar tinand cont ca tine cu steaua as zice ca e de la gsp.ro sau sport.ro sau digitv sau ... completati voi :)

  2. caneto
    Tuesday, 1 May, 2012 at 17:34

    :) tare, ca de obicei :) Ce-i drept, intrebarile reporterului precum si raspunsurile lui Sougou sunt de prisos, si fara ele Tolontan putea face o traducere corecta, exacta, onesta, de inteles pentru toti prostii :) Ce-am mai zis-o :)

  3. Cata
    Tuesday, 1 May, 2012 at 18:56

    Haha, foarte tare! =)) M-am spart de ras, era sa scap berea din mana!

  4. Eu
    Tuesday, 1 May, 2012 at 19:40

    Hahaha, foarte foarte tare! Felicitari pentru articole.

  5. james
    Tuesday, 1 May, 2012 at 19:57

    "Multumesc pentru timpul acordat. Hai Steaua":) cat de tipic gsp...iar Tolotan un profesionist desavarsit, cum de altfel am vazut-o de atatea ori la el... cred ca stia traducerea inainte ca reporterul sa puna intrebarea si Sougou sa raspunda..:)

    • vasile_00
      Tuesday, 1 May, 2012 at 20:28

      Yap! Si el si Voiculescu sunt curati ca lacrima, doar noi ceilalti avem probleme!

  6. nea_silica
    Tuesday, 1 May, 2012 at 19:59

    Fain! Doar ca ma cam ia cu frisoane. Si cand am ras data trecuta, am luat-o destul de urat... Sper sa fie altfel de data asta. Hai baietii! Hai suporterii! Sa mai semnalez ceva: s-a terminat acum pe HBO un film de Andrei Ujica - Autobiografia lui Ceausescu. Incredibile imagini de arhiva inregistrate pe la congrese, vizite, etc. Fara comentarii, doar imagini. Extraordinar. Merita vazut sau de revazut.

  7. albusibiu
    Tuesday, 1 May, 2012 at 20:48

    Mai, Lex, ai uitat expresia deja consacrata, ca tot e 1 Mai, aia cu "Partidul Liberal Muncitoresc"! :)

  8. saliceanu
    Tuesday, 1 May, 2012 at 23:08

    Mie nu mi'a placut de reporter.

    • nea_silica
      Tuesday, 1 May, 2012 at 23:26

      Nici!

  9. PI
    Wednesday, 2 May, 2012 at 00:16

    ce bine ar fi fost la sfârşit un: S`vî fii rusânii!

  10. Dede
    Wednesday, 2 May, 2012 at 00:58

    am tot asteptat ep 5, si a meritat. f tareee . mor de ras :))))))

  11. fotbalfan
    Wednesday, 2 May, 2012 at 01:02

    apare si pe mysport si pe prima pagina a gspului ? :)

  12. starbuck
    Wednesday, 2 May, 2012 at 02:12

    Am tot citit articolele de pe acest site, imi plac la nebunie, chiar si comentariile care ma relaxeaza seara de seara. Foarte bun si acest "interviu", mai ales ca pe gsp este o noua "ancheta" pe prima pagina, coincide la nebunie. Va rog eu sa nu uitati sa faceti un interviu in care sa fie intrepretat si de "bulinuta" hivanovici de la fanatik' show. Forza CFR, sa auzim de bine !!!

  13. cosmin
    Wednesday, 2 May, 2012 at 14:24

    Super interviul. Comentariile lui Tolo sunt f bine scrise. Felicitari!!!

  14. Mich
    Wednesday, 2 May, 2012 at 16:05

    (interviu) EXCELENT realizat!

  15. visina
    Wednesday, 2 May, 2012 at 22:06

    tare interviul:)

  16. Calin Cocora
    Wednesday, 2 May, 2012 at 22:28

    Nu sunt de acord cu reporterul, e slab, e penibil, nu l-a intrebat pe Sougou daca la CFR se platesc salariile la timp. Asa nu am reusit sa aflam de la Tolonban cu cat plateste Paszkany arbitrii, observatorii, pe Mitica, pe Craciunescu, pe Huzu, pe Mircea Sandu si altii pe care noi nu-i stim. Mai mult, idiotul de reporter nu l-a intrebat nimic pe Sougou despre prajiturile preferate si iata, noi nu stim cate oua a pus Paszkany in blatul din meciul cu Dinamo. Rusine reporterului. Pe tolonban eu zic sa-l punem la panoul de onoare cu fata in dosurile clanului Becali.