Sunday, Dec. 4, 2016

VICTORIE!

Written By:

|

Friday, 18 May, 2012

|

Posted In:

|

43 Comments

VICTORIE!

MULȚUMIM, CFR!

Felicitări, U!

Vreți să comentați? Sunteți liberi! Campionatul s-a încheiat!

CFR – CAMPIOANĂ!!!

******************************************************************

VICTORIA DE PE CLUJ ARENA ÎN IMAGINI

Share This Article

Related News

Dacă e vineri, batem la Mureş!
Cum am coborât neplanificat din deal la stână [CFR - Astra 1-1]
În deplasare, Şumudică a avut-o mereu mare. Până acum!

About Author

CJ-07-CFR

[înmatriculat în Cluj-Napoca] Compasiune cititorilor care nu înțeleg textele lui 07 și lui 07, care nu le pricepe comentariile.

(43) Readers Comments

  1. Florin Matei
    Friday, 18 May, 2012 at 23:44

    Felicitari jucatorilor, antrenorilor si conducerii. Al 8-lea trofeu, trageti tare si pentru urmatorul.

    • Radubarbier
      Saturday, 19 May, 2012 at 02:07

      jucam supercupa !

  2. Luci
    Friday, 18 May, 2012 at 23:47

    SUPER CFR, felicitari ceferistilor de pretutindeni, am meritat si le-am închis gura la toti. HAI CFR CAMPIOANA ROMÄNIEI

  3. IQ
    Friday, 18 May, 2012 at 23:48

    Multumim din suflet!!!Am facut din nou istorie!!!Dumnezeu a facut dreptate,o poveste mai frumoasa nu putea fi!!! MANDRU CA SUNT CFR-ISt!!!

  4. Muresan Daniel
    Friday, 18 May, 2012 at 23:51

    Felicitari CFR! Felicitari suporteri! Suntem CAMPIONI!!!

  5. ADI CFR CLUJ
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:09

    AM ZIS CA NU MA DUC LA MECI SI NU MA UIT LA TV, DAR NU M-AM PUTUT ABTINE SI TOTUSI M-AM UITATA LA TV!! AVEM ECHIPA MARE, CA MAI INCOLO SI INCOACE SI SUNTEM CAMPIONII ROMANIEI!!!! [Adi, las numai bucuria ta. E mai elegant așa]

  6. fillip
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:14

    FORZA CFR !!!! FORZA GRUIA !!!

  7. alex2309
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:20

    Nu mai credeam ! Rusine sa imi fie. BRAVO ! BRAVO ! VICTORIE !

  8. ri
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:20

    Felicitari VOUA, ca sunteti CFR-isti !!! Multumim CFR ! Duminica vom canta pe stadion !

  9. de-a dura lex
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:23

    îi mulțumesc lui U pentru porcăriile pe care le-a făcut în primul meci, permițând astfel ca titlul să fie adjudecat, din nou, chiar pe terenul lor.
    uneori lipsa de caracter se plătește.

  10. kisspista
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:26

    La 68 de ani omul nu poate avea bucurie mai mare decat VICTORIE pentru CFR !!!

    • CJ-07-CFR
      Saturday, 19 May, 2012 at 11:36

      Multe bucurii și de acum încolo!

  11. C/F/R/ \1\9\7\
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:36

    CFR Campioana Romaniei! 2008 /\ 2010 /\ 2012!!!!!

  12. nostradamus
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:38

    ATENTIE!!!! Cei de la steaua pot incerca sa provoace un scandal din care sa iesim cu 0-3 si cu vreo 2 puncte de penalizare !!!

    • de-a dura lex
      Saturday, 19 May, 2012 at 00:42

      nu ar rezolva nimic.
      dacă Steaua și Vaslui au același număr de puncte, iar CFR mai puține, campioana este Vaslui.
      singura șansă a lui Steaua era să fie toate 3 cu același punctaj, iar Steaua să bată CFR la cel puțin 2 goluri diferență.

  13. ulise3223
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:40

    Felicitari! Impotriva tuturor! Campionii!

  14. Canad
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:41

    Campionii!Campioniii! Hai CFR!!!!!!!

  15. fotbalfan
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:42

    bravo campionilor! un titlu castigat impotriva sistemului! meritat! bravo! hai cu intaririle la vara pt CL! :)

  16. de-a dura lex
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:49

    « cine-l bate pe Cadú? este Mircea Bornescu »

    băi, nesimțiților iubitori de violență, este fotbal, nu K1.
    Cadú l-a bătut pe Bronescu, nu invers.
    gunoaielor!

    • Max
      Saturday, 19 May, 2012 at 07:29

      gunoaielor... cine-l bate pe Bornescu... va spun eu... este Caduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :)

  17. rage3d
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:50

    Felicitari tuturor, echipei, antrenorilor, stuff-ului, conducatorilor, suporterilor, tribunei CFR, ChefereTV, Grupului de la Facebook, tuturor ! hai CFR Cluj !

  18. gruia84
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:52

    Allez allez Forza CFR Forza CFR Forza CFR !!!!! Stiti cumva daca petrecerea se tine in Obsession, La Liga sa mergem cu totii sa sarbatorim cu jucatorii ?

  19. Gnom
    Saturday, 19 May, 2012 at 00:56

    CFR!! VICTORIE!!

  20. Anonimuus
    Saturday, 19 May, 2012 at 01:02

    FELICITARI Sa vina victoria si cu Steaua

  21. fox fire
    Saturday, 19 May, 2012 at 01:19

    Felicitari CFR!!!

  22. Cata
    Saturday, 19 May, 2012 at 01:21

    ALE ALEEEE! ALE ALEEEE! CFR ALE! CFR ALE! CFR ALEEEEEE!

  23. motul_calator
    Saturday, 19 May, 2012 at 01:55

    Felicitari echipei, spre final Maftei a fost cel care o insuflat spiritul de campion echipei! Multumim lui Costa si Andone au facut posibil acest titlu!

  24. tibi_cfr_tm
    Saturday, 19 May, 2012 at 01:58

    Am castigat, sa vedem ce ne astepta in Champions Legue. Vom juca doua tururi preliminare in 1-8 August, respectiv 21-28 August cu campioanele tarilor clasate mai jos de locul 12 in clasamentul coeficientilor. In primul tur suntem capi de serie, meciurile cele mai grele putem avea cu campioanele Cehiei sau Poloniei. In al doilea tur sunt doar 5 echipe cap de serie, noi suntem doar pe locul 7 cu coeficient de 18.764. Inaintea noastra sunt:Basel, Anderlecht, Celtic, Bate Borisov, Salzburg, Dinamo Zagreb. Daca doua din aceste echipe vor fi eliminate inainte de acest tur, vom fi cap de serie. Daca nu vor fi eliminate cel putin doua echipe vom juca cu una dintre acestea ptr calificare in grupe ...Asadar, cu putin noroc putem avea adversari chiar facili si sa ne calificam in grupe.. FORZA CFR

  25. saliceanu
    Saturday, 19 May, 2012 at 02:34

    Eu fiind deosebit de beat, de bucurie, urez tuturor cacatilor din sud, sud est, sud vest, chiar nord sa ne pupe vartos. Ca pur si simplu suntem campioni. E tot ce conteaza.

  26. Dantesc
    Saturday, 19 May, 2012 at 03:00

    CAMPIONIIIII !!!! CAMPIONIIII ! OLEEEEE ! OLEEEE ! OLEEEE ! CAMPIONIIIII !!!! CAMPIONIIII ! OLEEEEE ! OLEEEE ! OLEEEE ! CAMPIONIIIII !!!! CAMPIONIIII ! OLEEEEE ! OLEEEE ! OLEEEE ! CAMPIONIIIII !!!! CAMPIONIIII ! OLEEEEE ! OLEEEE ! OLEEEE ! CAMPIONIIIII !!!! CAMPIONIIII ! OLEEEEE ! OLEEEE ! OLEEEE ! CAMPIONIIIII !!!! CAMPIONIIII ! OLEEEEE ! OLEEEE ! OLEEEE !

  27. cfruberalles
    Saturday, 19 May, 2012 at 03:18

    MULTUMESC CFR!!!!

  28. Van_Damme
    Saturday, 19 May, 2012 at 08:02

    E cineva online? Tocmai am ajuns acasa de la servici si spre uimirea mea nu gasesc meciul pe niciun tracker ca sa-l scot.. Poate ma ajuta cineva cu informatia asta, tre sa vad neaparat meciul :) In alta ordine de idei, felicitari echipei! Sa ne vedem cu bine duminica ca sa putem sarbatorii.. Ma pun sa beau "pe sec", daca nu pot bea uitandu-ma la meci :)

    • de-a dura lex
      Saturday, 19 May, 2012 at 10:24

      sunt aici două variante, TV și HD.
      presupun că scorul este același, în ambele :)

  29. caneto
    Saturday, 19 May, 2012 at 09:33

    07, ai sustras ieri comentariul scris de mine azi si l-ai facut articol :) VICTORIE! MULȚUMIM, CFR! CFR – CAMPIOANĂ!!! Bine ca s-a terminat, nu cred ca mai rezistam la inca o finala si duminica. Bravo baieti!

  30. superman1
    Saturday, 19 May, 2012 at 10:10

    Multumim U... Felicitari CFR...

  31. Diana C
    Saturday, 19 May, 2012 at 10:50

    Frumos meci!! Cu multe emotii la inceput, dar a meritat. Felicitari CFR-ului!

    • Saul
      Saturday, 19 May, 2012 at 12:05

      Felicitari si tie care indragesti echipa frumoasa a CFR-ului! Astept ziua de maine sa sarbatorim impreuna titlul!

  32. axelalex
    Saturday, 19 May, 2012 at 10:56

    BRAVOS ECHIPA CAMPIOANA!!! BRAVO ANDO-COSTA!!! BRAVO SUPORTERI (fara idiotul care arunca petarde)!!! pinguinii sa fie consolati ca si "printisorul" (superb moment prins de tv :) )

  33. Radu CFR
    Saturday, 19 May, 2012 at 11:02

    Super CFR !!!! CFR CAMPIOANA !!!!!

  34. Cobaiul
    Saturday, 19 May, 2012 at 12:58

    Felicitari CFR!!! De mult nu am mai avut asa o zi frumoasa..."U"rasc clubul de pe malul Somesului!!!

  35. Tomy
    Saturday, 19 May, 2012 at 14:33

    felicitari pentru toata suflarea ceferista, ce ne-au daruit o asa bucurie imensa!!! Iar mai este o vorba intre campioni, dupa 1 vine 2, apoi 3, si 4 si tot asa... LA CAT MAI MULTE CAMPIONATE!!! Hai CFR!!!

  36. Corina
    Saturday, 19 May, 2012 at 21:00

    Haideti cu totii in Piata Unirii (la statuia lui Matei Corvin) maine, duminica la ora 18.00, sa mergem organizat toti deodata spre festivitatea de decernare a titlului (in cadru careia va avea loc un meci cu o echipa din bucuresti). ANUNTATI LUMEA MAI DEPARTE!

  37. orion
    Sunday, 20 May, 2012 at 13:19

    Apel Galeria KVSC 1907 lanseaza un apel conducerii clubului CFR 1907 Cluj sa respinga premierea din partea publicatiei Pro Sport, care timp de un an de zile ne-a atacat sistematic, ne-a jignit, mintind si deformand mereu realitatea, inducand in eroare opinia publica din intreaga tara prin articole defaimatoare, comentarii si opinii rauvoitoare impotriva noastra. Este profund imoral sa vii si sa premiezi un club de care iti bati joc ani de zile la randul, mai exact din momentul in care clubul nostru a pus in pericol suprematia cluburilor bucurestene in fotbalul romanesc. Asteptam sustinerea la acest apel a intregii suflari CFR-iste si a intregului public prezent duminica seara pe stadion.