Sunday, Dec. 4, 2016

fotbalnauții, episodul 6: pregătirea meciului cu Steaua

Written By:

|

Sunday, 20 May, 2012

|

Posted In:

|

12 Comments

fotbalnauții, episodul 6: pregătirea meciului cu Steaua

Share This Article

Related News

CFR – CAP (LIVETEXT)
LA MULȚI ANIAO LA TOATĂ LUMEAO!
FC BASEL – CFR CLUJ 1-3 (copy/paste după gsp.ro-ul de mâine)

About Author

admin

(12) Readers Comments

  1. albusibiu
    Sunday, 20 May, 2012 at 15:00

    Excelente, Lexy!!! :) Suntem CAMPIONI!

  2. stefy1717
    Sunday, 20 May, 2012 at 15:22

    Foarte tare!! S-a lasat mult asteptat acest episod..dar ce episod!! Campioni!!! Campioni!!! Campionii Romaniei suntem noi!!!!!!!!!!!!!!!!! Hai CFR!

  3. cipri1980
    Sunday, 20 May, 2012 at 15:33

    O bucurie in plus pina diseara.Cind vom fi campioni.Sper sa fiti pe stadion voi.Eu am incercat sa vin acasa dar am o scumpete de fetita la care nu am reusit sa ii fac acte pina saptamana viitoare.Are doar 2 saptamani.Sper sa va pot cunoaste pe toti si vreau din tot sufletul daca se poate sa ne intilnim .Eu vin joi acasa la cluj.Va dau e-mailul meu va rog sa imi dati un mesaj daca vreti sa ne intilnim la o poveste.haja_cipri@yahoo.com

    • FLORINACCIO
      Tuesday, 22 May, 2012 at 12:57

      Sa-ti traiasca fetita!

  4. Dantesc
    Sunday, 20 May, 2012 at 15:34

    ma ! ti-am pus diagnosticul :) nu esti bun la managment :))

  5. visina
    Sunday, 20 May, 2012 at 16:03

    Ca de obicei foarte tare:D

  6. ri
    Sunday, 20 May, 2012 at 16:13

    ...gios cu palaria, fain articol...numa" C.F.R. !

  7. de-a dura lex
    Sunday, 20 May, 2012 at 17:03

    dacă v-a plăcut episodul, vă rog să ajutați un masterand clujean, care studiază în Bruxelles, să facă un studiu privind leadershipul :)
    este un chestionar care ia 5-10 minute.
    mulțam fain | köszönöm szépen

  8. Razvain
    Sunday, 20 May, 2012 at 17:08

    Ma doare burta de la atata raaaaaaas =))

  9. caneto
    Sunday, 20 May, 2012 at 18:45

    Laic! :D Imi vine sa omor LPF-ul. Imediat incepe meciul, baietii nu si-au revenit inca dupa chef, nici nu s-au hotarat cine joca, cine nu, abia cat au reusit sa discute ca sa avem macar o avancronica, iar eu n-am apucat inca sa citesc analiza lui albu despre primul nostru meci din aceasta etapa.

  10. Dantesc
    Monday, 21 May, 2012 at 17:38

    cat de penibili pot fi cei de la sport.ro ...dea-dura nu-i dai in judecata?

    • de-a dura lex
      Monday, 21 May, 2012 at 18:13

      îs chiar penibili: au preluat de aici inclusiv lansarea discuției – „ok, copii (băieți, la ei), hai să vorbim despre acest lucru”.
      iar din partea cuiva plătit pentru ce publică în ziar este de așteptat mult mai mult decât 7 replici fără pic de haz.
      niii, acum văd c-au pus „plm” la Mihai Costea :D
      jalnic!