Sunday, Mar. 26, 2017

fotbalnauții, episodul 7: ♥

Written By:

|

Tuesday, 22 May, 2012

|

Posted In:

|

15 Comments

fotbalnauții, episodul 7: ♥

episodul 6: pregătirea meciului cu Steaua
episodul 5: interviu cu Sougou
episodul 4: învățăminte după meciul cu Chiajna
episodul 3: titularizarea lui Saré
episodul 2: pregătirea meciului cu Chiajna
episodul 1: arbitri străini în Liga 1
episodul 0: prima ședință

peste 3 zile, de la Rada, prin poștă:
« Mie-mi plăcu primul meci din Liga Campionilor, primul meci îmi plăcu. Iar sezonul ăsta fusăi mort după berea nemțească, m-auzi, mort după ea fusăi. »

Share This Article

Related News

CFR – CAP (LIVETEXT)
LA MULȚI ANIAO LA TOATĂ LUMEAO!
FC BASEL – CFR CLUJ 1-3 (copy/paste după gsp.ro-ul de mâine)

About Author

admin

(15) Readers Comments

  1. Razvain
    Tuesday, 22 May, 2012 at 01:59

    Geniala replica lui Nuno Diogo =)) Ai surprins bine ceea ce s-a intamplat in aparare in turul campionatului :)

  2. un franar vechi
    Tuesday, 22 May, 2012 at 07:21

    excelent, felicitari !

  3. Calin Cocora
    Tuesday, 22 May, 2012 at 11:16

    O cronica de campionat mai sugestiva nici ca se putea.

  4. dan.f
    Tuesday, 22 May, 2012 at 11:40

    Superb! Si mie mi-a placut ca, de cand exista Tribuna, am avut zilnic ceva inteligent de citit! :)

  5. caneto
    Tuesday, 22 May, 2012 at 11:55

    Primele 6 episoade au fost originale si excelente, dar acesta este o excelenta plagiere dupa sport.ro :D

  6. vynkler
    Tuesday, 22 May, 2012 at 12:01

    Multumim TRIBUNA ! De cand existati nu trebuie sa citesc alte tampenii ! Succes si spor in continuare...

    • FLORINACCIO
      Friday, 25 May, 2012 at 00:36

      Sa intelegem din ce spui ca pe aici gasesti numai tampenii? :)) HAJRA CFR!

  7. CJ-07-CFR
    Tuesday, 22 May, 2012 at 13:27

    Herr Ionuț Rada - Warum hast du mich vergessen, lex?!? Hast du mich nicht lieb? Liebe ohne Schmerzen gibt es nicht! *** Ich mag (dich) nicht.

    • Retardila
      Tuesday, 22 May, 2012 at 14:04

      abandon tramvai......ich lieb dich nicht, du liebst mich nicht....aha Bine ma, ne iei acilea cu francofona ta.....pai nu se cade, bre!! Allez les bleu!!

    • GRadu
      Tuesday, 22 May, 2012 at 15:36

      Ionut "Der Absteiger" Rada a primit medalie in RO pentru ca a trimis in 3. Liga pe KSC. La cit "gefällt mir nicht" a primit el de la cei din Karlsruhe, ce sa mai caute in meniu la Muresan? Sa-i demotiveze pe campioni, ca de nu-s cuminti si nu accepta salar mai mic, vor ajunge ca Rada?

    • de-a dura lex
      Tuesday, 22 May, 2012 at 15:43

      echipa lui Rada a retrogradat și li s-a tăiat internetul.

  8. albusibiu
    Wednesday, 23 May, 2012 at 10:15

    PLM (Partidul Liberal Muncitoresc), te invita sa candidezi pentru primaria TribuneiCFR, Lexy! :) S-a terminat primul sezon, nu? Din urmatorul trebuie sa-l difuzam in prime-time. ;)

    • autobluzul de Turda
      Wednesday, 23 May, 2012 at 18:04

      ar trebui ca urmatorul sa se numeasca "campionautii".

  9. aradeanul
    Wednesday, 23 May, 2012 at 10:39

    Monumental, mirific, trandafiresc, mirabolant , mirandolesc, FESENISTIC de-a dreptu'...ce mai orgasmic de frumos :). Ma intreb de unde atata inspiratiune si ce ati citit cand ati fost mici?:D

  10. visina