Wednesday, Oct. 18, 2017

NOTAȚI jucătorii [Manchester United - CFR Cluj 0-1]

Written By:

|

Wednesday, 5 December, 2012

|

Posted In:

|

11 Comments

NOTAȚI jucătorii [Manchester United - CFR Cluj 0-1]

Accesați linkul următor, pentru a intra în softul de notare: NOTARE

Share This Article

Related News

„Speranţa moare ultima” (citat dintr-un banc al lui Retardilă)
Am stat subiectiv și am judecat obiectiv
Obiectivul Tribunei CFR 2014-2015

About Author

CJ-07-CFR

[înmatriculat în Cluj-Napoca] Compasiune cititorilor care nu înțeleg textele lui 07 și lui 07, care nu le pricepe comentariile.

(11) Readers Comments

  1. Flacara Visinie
    Thursday, 6 December, 2012 at 02:47

    Am dat 10 pe linie. Lui Luis Alberto i-as fi dat 10,5, dar softul nu permite asa ceva. Rog programatorii sa remedieze acest bug.

  2. caneto
    Thursday, 6 December, 2012 at 08:30

    Kiruj, baga repede “trierea” pentru orice nota de 9.5, sau mai mica, pe care o vezi :)

    • kiruj
      Thursday, 6 December, 2012 at 15:31

      stai liniştit, sunt şi de 4 câteva...n-o să rămân fără "obiectul muncii"...HAI CFR !!

  3. RipensiaVenus
    Thursday, 6 December, 2012 at 13:57

    bravooo, maaaaa !!! un link ca sa vad meciul ? l-am rugat pe gorgeous/amne, niciun raspuns. obrigado.

  4. RipensiaVenus
    Thursday, 6 December, 2012 at 14:21

    apropo, am organizat o cheta pt. mm stoica, poate vreti sa contribuiti si voi, stiu ca sunteti suflete caritabile in ciuda partizanatelor fotbalistice.

    • Flacara Visinie
      Thursday, 6 December, 2012 at 16:04

      Cheta pentru ce? Se lasa de fotbal, asa cum a declarat (ca nu poti sa zici promisiune prostiilor pe care le debiteaza) pentru ca o echipa din Romania a facut mai mult de 8 puncte in CL?

    • caneto
      Thursday, 6 December, 2012 at 16:25

      Nu fa nicio cheta, nu-i nevoie, tipul a promis ca se retrage din fotbal, mai sunt si alte sporturi care au nevoie de un supermanager. O posibilitate ar fi handbalul,va face pentru inceput bataturi la buze, insa nu cred ca va fi o problema pentru el sa-l tuce pe Tadici de 30-40 de ori pe meci.

  5. RipensiaVenus
    Thursday, 6 December, 2012 at 23:04

    mm s-a mutat intr-o cutie de carton cu 6 camere, in pipera, confort 1, capace cu deschideri laterale. se pare ca e om de cuvant, woahahaaaaa ! labagiul tot labagiu ramane, e o chestie de adn, needucabila. am cerut link-ul pt. ca am ratat meciul, imi zice nevasta dis-de-dimineata, vezi ca a batut cefereul si nu s-a calificat, ii zic du-te-n bip-bip, ca nu te cred, cauti motiv de divort sau ce ? un sincer bravo, le-ati rupt gura multor milioane de cacati fetizi !

  6. RipensiaVenus
    Thursday, 6 December, 2012 at 23:14

    ma, amne mi-a dat un link si nu merge, alerta la tat felu' de virusi: http://thepiratebay.se/torrent/7894087/UCL_-_Manchester_United_v_CFR_Cluj_05.12.2012. por favor, aveti altceva mai serios ? pe iutuub nu s-au aplaudat decat mini-rezumate de cateva minute, io vreau sa vad meciul integral. obrigado !

  7. RipensiaVenus
    Sunday, 9 December, 2012 at 12:50

    Mersi, s-a rezolvat :)