Friday, Dec. 2, 2016

LA MULȚI ANIAO LA TOATĂ LUMEAO!

Written By:

|

Tuesday, 1 January, 2013

|

Posted In:

|

9 Comments

LA MULȚI ANIAO LA TOATĂ LUMEAO!

La Mulți Aniao tuturor suporterilorao și fanilorao clubuleao ungurescao cu jucătoriao portughejao! Să treceao de Interao și să jucao Supercupao cu Barcelonao!

Share This Article

Related News

IMPORTANT
A2 în vizită la A1, mergând pe A3…
Concordia Chiajna – CS Botoşani X2

About Author

Flacăra Vișinie

Am tot două mâini și două picioare, dar îmi doresc mai mult victoria.

(9) Readers Comments

  1. gyuszi
    Tuesday, 1 January, 2013 at 14:40

    M-a prapadesc de ris.......superrrr!!!!!!!!

  2. kiruj
    Tuesday, 1 January, 2013 at 20:50

    AOleo...nu se poate cu Man.Unitedao în loc de Barcao, nu de-alta , dar să-i mai regulao înc-odatao...

    • Flacăra Vișinie
      Tuesday, 1 January, 2013 at 21:28

      Nu credeao ca ii mai regulao inca o datao pe Man. Unitedao...

  3. fotbalfan
    Wednesday, 2 January, 2013 at 00:35

    mai, sa traduca careva din ungureasca asta ca nu m-am descurcat nici cu gugalul.

    • kiruj
      Wednesday, 2 January, 2013 at 20:11

      Păi încearcă şi tu cu Goagăl, poate îţi iese...Dar ai grijă să nu deschizi windows-ul că prinzi emenangită...

      • fotbalfan
        Wednesday, 2 January, 2013 at 23:39

        daca sunt fortuit sa fac asta, ma supun, ma declar subordonat :) ca daca ar fi dupa cat inteleg eu limbile straineze as zice ca pascani vinde tot si are jeburi adanci :) hai Ceferica!

  4. Radubarbier
    Wednesday, 2 January, 2013 at 19:22

    Cadou de la mitici pe tv dolce: in seara de revelion, in reluare, meciul steaua-CFR 1-0, iar dimineata, in prima zi a anului 2013, meciul CFR-viitorul 0-1. Frumos, nu ? Sa le stea in gat! In rest oameni buni, la multi ani si la multe titluri, ca in dusmani suntem bogati!

    • Retardila
      Thursday, 3 January, 2013 at 11:07

      Pe mine nu ma deranjeaza nici o tzara ca cel mai mare succes al miticilor au fost meciurile pierdute de noi...Asta sa le fie cea mai mare bucurie in viata!

  5. thedarkside
    Wednesday, 2 January, 2013 at 20:47

    E bine ca miticilor, mai exact oilor, inca le e frica de noi a.k.a. Forza CFR Cluj! La Multi Ani dragi ceferisti, va doresc sa vi se implineasca tot, tot, tot in 2013!