Sunday, Dec. 4, 2016

CFR 1907 CLUJ – Dinamo Bucuresti 0-1

Written By:

|

Monday, 8 April, 2013

|

Posted In:

|

24 Comments

CFR 1907 CLUJ – Dinamo Bucuresti 0-1

După o perioadă destul de lungă s-a updatat site-ul şi revenim cu pozele de la meciuri.

Pozele pot fi văzute şi pe site-ul de facebook al Tribunei, ca şi până în prezent, dar introducem şi aici galeria de imagini.

[fbphotos id=373487196097679]

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.373487196097679.1073741831.171581566288244&type=3

Share This Article

Related News

Dacă e vineri, batem la Mureş!
Cum am coborât neplanificat din deal la stână [CFR - Astra 1-1]
În deplasare, Şumudică a avut-o mereu mare. Până acum!

About Author

gringojohnny

just having fun with my camera

(24) Readers Comments

  1. Retardila
    Monday, 8 April, 2013 at 20:23

    Oare la mine e problema ca nu pot accesa "sesiunile" anterioare??

    • gringojohnny
      Monday, 8 April, 2013 at 21:42

      te referi la foto sau la slider-ul din pagina principala (acela cu ultimele 5 noutati)? Sliderul nu merge nici la mine, trebuie sa verificam si sa incercam sa corectam

    • Albusibiu
      Tuesday, 9 April, 2013 at 00:23

      Da, e o problema la slide, de aproximativ o saptamana. Incercam sa corectam, dar trebuie sa asteptam inca un pic ajutorul specializat. Am castigat pe de-o parte genul asta de galerie foto, pe care l-am dorit de mult timp pentru "Johnny", dar se pare ca s-a dereglat altceva.

    • Marton
      Wednesday, 10 April, 2013 at 19:34

      nici eu nu le pot accesa si am crezut ca este browserul meu de vina

  2. nea_silica_MS
    Tuesday, 9 April, 2013 at 14:20

    Rogu-va spuneti-mi cine e zambaretul din slideurile 4 si 10? Ca tare fericit mai e...

    • caneto
      Tuesday, 9 April, 2013 at 14:33

      E o gluma? :) Adrian Anca, jucatorul cu cele mai multe goluri date pentru CFR in era Paszkany. Probabil ca Gringo l-a prins in obiectiv inainte de meci. :)

      • Cristi
        Tuesday, 9 April, 2013 at 15:00

        Poate de pregateste de un mandat Minteuan reloaded pina la 1 iunie ;)

      • thedarkside
        Tuesday, 9 April, 2013 at 15:28

        Clar ca e o gluma. Ce franar adevarat nu-l stie pe Anca? :)

        • nea_Silica_MS
          Tuesday, 9 April, 2013 at 15:36

          Eu.

          • Ioan Dacid
            Tuesday, 9 April, 2013 at 16:12

            Sper totusi sa glumesti:D

            • Saul
              Tuesday, 9 April, 2013 at 19:53

              O fi franar mai recent,de dupa primul titlu,ca altfel chiar nu-mi explic cum sa nu-l cunoasca pe Anca.

  3. nea_Silica_MS
    Tuesday, 9 April, 2013 at 21:27

    Insemnă că-s venit de abia de vreo 5 ani. Nou-născut, ce mai. Mea maxima culpa!

  4. nea_Silica_MS
    Tuesday, 9 April, 2013 at 22:33

    Nu stiam că şi Raphael Varane (Real) e jucător descoperit de Laci Boloni pe cand antrena Lens. Asta da antrenor!

    • kiruj
      Tuesday, 9 April, 2013 at 22:39

      "Îl vrei la...CFR ?"...:)

      • nea_silica_MS
        Wednesday, 10 April, 2013 at 08:01

        Olala, șincă cum :-)

        • csongi
          Wednesday, 10 April, 2013 at 09:22

          Nu el l-a "descoperit", era la Lens înainte să vină el antrenor, meritul lui a fost că l-a băgat titular în echipa mare. Cam asta e povestea şi cu Ronaldo. În rest, diferă prea mult concepţia sa despre fotbal de cel al conducerii CFR-ului (plus, că la arabi are un salar baban şi nu-l face nimeni bozgor).

          • nea_silica_MS
            Wednesday, 10 April, 2013 at 12:33

            Mda, nici pe Bastos nu l-a descoperit nea Ando, ca doar nu era un diamant neslefuit, avea doar probleme cu capul... Dar i-a gasit locul, i-a dat incredere, iar jucatorul a explodat si joaca incantator (merita vazut filmuletul din linkul lui Poisonremedy). Acelasi lucru a facut si Loti al nostru cu Ronaldo si Varane. Ceea ce nu inseamna ca nea Ando e un mare antrenor... Dupa cum nici Bastos nu e egalul lui CR.

    • Cristi
      Tuesday, 9 April, 2013 at 23:34

      Vezi mai bine ca Galata bate cu 3-1 Realul..asta asa ca sa ne dam seama cam in ce grupa am fost..Iasi, Petrolul, Dinamo, arbitri si oi incoace si incolo!

      • CJ-07-CFR
        Wednesday, 10 April, 2013 at 00:05

        Ce pampași ăștia de la Galatasaray! În loc să-și vândă jucătorii de valoare înainte de meciul cu Real, au cumpărat și alții, deși era clar că n-au nicio șansă!!! N-au învățat nimic din modul briliant cu care am abordat noi dubla cu Inter.

        • Cristi
          Wednesday, 10 April, 2013 at 00:52

          Deh, asta e.. diferenta ei ca ei au avut bani de un 'rebut' de la Inter cu e Snejder..

          • csongi
            Wednesday, 10 April, 2013 at 09:30

            Stai să vezi stâna la anul, cum îi va "subordona" pe toţi, fără să vândă niciun jucător după grupe, deşi Barca şi Milan se bat pe fundaşul-minune.

  5. poisonremedy
    Tuesday, 9 April, 2013 at 23:32

    am vazut videoul acesta pe pagina de facebook al lui Bastos si dupa ce m-am uitat mi-am dat seama ce jucator am pierdut. link

  6. justice
    Wednesday, 10 April, 2013 at 14:58

    un nou transfer pentru CFR via GISS - Jordan de Graaf, un atacant canadian de 19 ani si 1,75m inaltime --> http://cfr1907.ro/ro/stiri/2799/jordan-de-graaf-s-a-alaturat-echipei-secunde-cfr-1907-cluj/

    • Cristi
      Wednesday, 10 April, 2013 at 18:37

      intrebarea e , vdem iar o echipa a doua din care sa rasara ceva, sau vom avea la toamna ca rezerve un babyCFR?