Sunday, Dec. 4, 2016

PUBLICITATE – Mare turneu de răcorire

Written By:

|

Wednesday, 4 September, 2013

|

Posted In:

|

16 Comments

PUBLICITATE – Mare turneu de răcorire

Te-a supărat echipa preferată?

Te-au dezamăgit petardele folosite în Gruia în afara perioadei sărbătorilor legale de iarnă?

Ți-ai bătut nevasta de necaz din cauza CFR-ului sau invers?

Te-ai săturat să înjuri în fața televizorului și să trântești telecomanda de toți pereții?

Da?

Acum există o soluție pentru refularea frustrării!

Du-te la turneul despre care se povestește în poster și înjură-i pe cei ca tine!

turneu

UPDATE – programul turneului – aici

Share This Article

Related News

IMPORTANT
A2 în vizită la A1, mergând pe A3…
Concordia Chiajna – CS Botoşani X2

About Author

CJ-07-CFR

[înmatriculat în Cluj-Napoca] Compasiune cititorilor care nu înțeleg textele lui 07 și lui 07, care nu le pricepe comentariile.

(16) Readers Comments

  1. kiruj
    Wednesday, 4 September, 2013 at 23:52

    "Tribuna" nu trimite o echipă (sau chiar două) la acest eveniment?

    • CJ-07-CFR
      Thursday, 5 September, 2013 at 00:12

      A participat într-o vreme AlbuSibiu, dar în poarta AISCP. Noi, ăștia mai bătrâni, continuăm să ne batem nevestele...

      • Dantesc
        Thursday, 5 September, 2013 at 00:14

        Micii, berea pe bani... fotbalul de calitate!!!! GRATIS! Veniti sa vedeti INVINGATORII! Fara finantator! Fara presedinti! Fara impresarii! Un singur special One!

    • Cristi
      Thursday, 5 September, 2013 at 09:42

      Încă nu avem suficienți portughezi ;)

  2. G
    Thursday, 5 September, 2013 at 00:32

    aaaiiii ce m-as duce... :(((((

  3. anonimul1965
    Thursday, 5 September, 2013 at 10:14

    Pentru „tinerele sperante” de 50 ani nu se organizeaza ceva? Candidez pentru postul de portar.

    • Retardila
      Thursday, 5 September, 2013 at 11:22

      Postul este ocupat deja!!!

      • CJ-07-CFR
        Thursday, 5 September, 2013 at 11:43

        :) Exact asta eram pe cale să scriu și eu! :)

        • caneto
          Thursday, 5 September, 2013 at 12:04

          Tu vei fi portar titular in lotul celor neconvocati pentru meci. :)

          • Dantesc
            Thursday, 5 September, 2013 at 15:14

            Eu fac selectia, deci... :)

            • fox fire
              Thursday, 5 September, 2013 at 19:57

              Arbitri aveti? :)

              • CJ-07-CFR
                Thursday, 5 September, 2013 at 20:50

                Au destui, nu mai cumpără! :))))))))))))))))))))))))

  4. Cristi
    Thursday, 5 September, 2013 at 16:06

    Propun doua echipe: pupi si criti... In funcție de scor știm dacă luam campionatul sau nu. :)

    • Dantesc
      Thursday, 5 September, 2013 at 16:38

      Transferuri pana la ce data se pot face?

      • kiruj
        Thursday, 5 September, 2013 at 18:30

        N-are importanţă... Toate-s "ciurucuri"... HAI PUPI, HAI CRITI !!!

  5. tgv cluj
    Friday, 6 September, 2013 at 00:19

    Ce as mai vrea sa pot participa si eu cu Florinaccio! Ca fundasi centrali amandoi am putea da la geoale ca in vremurile bune la cativa critikaci de pe aici. :)