Friday, Dec. 2, 2016

Crăciun Fericit!

Written By:

|

Tuesday, 24 December, 2013

|

Posted In:

|

11 Comments

Crăciun Fericit!

Din „Tribuna CFR” se mai aude o singură scandare:

CRĂCIUN FERICIT!*

*urare adresată tuturor ceferiștilor (inclusiv celor criti și pupi)

Share This Article

Related News

IMPORTANT
A2 în vizită la A1, mergând pe A3…
Concordia Chiajna – CS Botoşani X2

About Author

CJ-07-CFR

[înmatriculat în Cluj-Napoca] Compasiune cititorilor care nu înțeleg textele lui 07 și lui 07, care nu le pricepe comentariile.

(11) Readers Comments

  1. Vass Bela
    Tuesday, 24 December, 2013 at 20:07

    Craciun fericit si tot pe baricade, in masura posibilitatilor, aici, pe TRIBUNA!

  2. Vass Bela
    Tuesday, 24 December, 2013 at 20:12

    07, adevarat ca am un email nou, dar daca-l modific pe "Leave A Reply", apare inapoi cel vechi. Cum am mai zis, nu ma prea pricep, dar nu cred sa fie noul email problema, asa ca habar n-am de ce apar postarile mai lungi la spam. Invatati-ma ce sa fac, sa scap de aceste neplaceri. Multam anticipat!

    • CJ-07-CFR
      Wednesday, 25 December, 2013 at 13:36

      Nu intra în panică. Tu postează comentariul și apoi, dacă nu apare, ai puțină răbdare până ți-l scoate careva din spam. oricum, se întâmplă rar asta. Singura recomandare: evită termenii duri (gen „cretin”), că poate sunt pe lista neagră a blogului/Word Press-ului.

  3. Dantesc
    Tuesday, 24 December, 2013 at 20:22

    Craciun fericit tuturor !

  4. Cristi
    Tuesday, 24 December, 2013 at 21:28

    Sarbatori fericite tuturor si celor ce sarbatoresc Craciunul pe calendar nou si celor pe stil vechi, si celor care au sarbatorit deja hanukkah si agnosticilor la ce vor ei.

  5. fox fire
    Wednesday, 25 December, 2013 at 01:11

    Sarbatori fericite!

  6. canad
    Thursday, 26 December, 2013 at 04:43

    La Multi Ani! Sarbatori Fericite! Haaaaai CFR!

  7. Vass Bela
    Thursday, 26 December, 2013 at 12:13

    07, pt ca e lancezeala specifica sarbatorilor, sa mai iesim din amorteala. O fi "cretin" un cuvant dur, dar zi tu alte cuvinte, macar trei, care sa caracterizeze modul cum ne priveste Arpi, in general, iar in particular, prin declaratia cu "numai 3 au plecat, dar au venit altii...".

  8. nea_Silica_MS
    Thursday, 26 December, 2013 at 12:48

    Sărbători fericite!

  9. Virgil
    Thursday, 26 December, 2013 at 15:32

    Sarbatori Fericite!!!

  10. cfrclujole
    Thursday, 26 December, 2013 at 22:23

    Sărbători Fericite și La Mulți Ani !